‘Ke kryer akte të turpshme para kafshës’/Stresit s’i del e keqja me Julin

0
Shpërndaje lajmin

Nuk kanë fund reagimet mes Juliana Nurës dhe Stresit. Pas videos së këtij të fundit, ku i tregon paratë që sipas Julit ia ka borxh, një tjetër reagim vjen nga reperi. Stresi ka deklaruar se Juliana ka qënë dënuar në Finlandë për akte të turpshme para një kafshe. Madje ai e akuzon si gënjeshtare për deklaratën se do të jetë opinioniste në ‘Big Brother VIP Albania’.
REAGIMI I STRESIT:
“Ç’ka pij un skutave Tiranes osht problemi im, te kish dasht publiku ty me kon fituese te kish votu! Sorry zemra maro naj pite se ta qet ma mir. Edhe ma shum tpaska met zhig 30.000 mi euro se sa fjalet e mia. Vuajtja per vemendje eshte varesi e keqe zemraaaaaaa. A po harrova kishe then qe do jesh opinioniste vitin tjetër në Big Brother Vip Albania? Rren e kullume se me than qe u myt tuj rrejt ani vajze ata të top-it byeeeeee gjyla. Dhe ti u viktimizove ne big me një video që vet e ki dërgu personit biles ki kry akte te turpshme para nje kafshe, dhe gjykata finlandeze t’ka denu për kët sen qka me fol ma per ty. Po e mbylli o shoqja e azem galices hahahahah”

Më pas, duke u tallur ka postuar një foto ku shkruan:
‘I përshëndes krejt ata që e pin skutave si unë. Hahahahahahah’
Stresi, një ditë më parë tha se Xhuli nuk e ka merituar fitoren e “Big Brother VIP Kosova”, sepse sipas tij modelja nuk ka qenë e sinqertë gjatë qëndrimit në këtë shtëpi, duke gënjyer për histori të ndryshme.
Ndërsa, përmes një postimi në InstaStory, Juliana i hodhi poshtë akuzat e reperit duke thënë që të gjithë e dinë se ai është një djalë që pin lëndë narkotike nëpër rrugicat e Tiranës

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *