Ke ndryshuar komplet nga operacionet plastike/ Jonida Maliqi kapet me komentuesen dhe e ben per 1 lek

Share

Jonida Maliqi eshte nje nder kengetaret me te dashura per publikun. Ajo eshte shume aktive ne rrjetet sociale ku vazhdimisht poston foto te ndryshme nga perditshmeria e saj.

Jonida ndiqet nga nje numer i madh fansash dhe cdo gje qe ajo publikon perben interes per publikun. Fotot e kengetares marrin pelqime dhe komente te shumta nga ndjekesit.

Jonida perballet dhe me komente te pakendshme perpos komplimenteve. Kengetarja nuk heziton t’i ktheje pergjigje dhe keshtu ka ber edhe se fundmi.

Nje nga ndjekeset e ka quajtur ‘tr anvesit’.

Ne nje nga fotot qe kengetarja ka publikuar, ndjekesja shkruan: “Je bere si tr anvesit, me te kap ty zere se ke kapur trans”.

Kengetarja e njohur ka replikuar duke u pergjigjur keshtu: “ Me mire vetevetja se sa ti prototip vulgariteti.

Kujtojme se Jonida eshte shquar si nje fashioniste e vertete pervec linjave perfekte trupore. Ajo eshte nje nder kengetaret me te kuruara shqiptare e cila gjithmone kujdeset per pamjen e saj.

640 0 5f569acc11470
640 0 5f569acc3db65
640 0 5f569acc913e8

Share

Komente