Keisi zbulon kë ka puthur te Kepi i VIP-ave, Sabiani i jep “leje”: Puthuni prapë

0
Shpërndaje lajmin

I ftuar në “E diell” në rubrikën “Hëna apo Dielli”, këngëtari Sabiani është vënë në një sfidë loje, ku duhet të telefononte të bijën Keisin.
Sfida ishte se duhet t’i shprehte të bijës një thashethem që kishte dëgjuar për të, se ndërsa kishte qenë më xhirime për “Kepin e VIP-ave”, kjo e fundit kishte puthur dikë.
Por ky thashethem duket se qenka i vërtetë dhe Sabiani e mëson live në emision.
Pjesë nga biseda:
Sabiani: Ça po bëni?
Keisi: Tani po regjistrojmë
Sabiani: E di ça mora vesh? Me kë ishe puthur atje?
Keisi: Aaa është ajo, xhirimi i parë që kemi bërë, me Ronaldon
Sabiani: Me kë ishe puthur, qenke puthur tamam ti?
Keisi: Jo mo babi, ka qenë gallatë, më kapi kështu te loja
Sabiani: Aaa me Ronaldon? S’ka gjë…Me Ronin puthuni prapë

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *