Këlliçi: Pas 14 majit nuk do të lejoj më diferencime, të gjithë të barabartë

0
Shpërndaje lajmin

Kandidati i koalicionit “Bashkë Fitojmë”, për Bashkinë e Tiranës, Belind Këlliçi, ka shpërndarë sërish vidon nga fjalim i i tij i një dite më parë në hapje të fushatës në “Air Albania”.
Këlliçi ka përsëritur sërish se nëse ai fiton pas 5 majit do të jetë kryetari i të gjithëve dhe se Bashkia nuk do të bëjë më diferencime.
Postimi Këlliçit:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *