Këmbimi valutor/ Zhvlerësohen të gjitha monedhat e huaja, me sa po blihen dhe shiten dollari dhe euro

0
Shpërndaje lajmin

Sot, më 14 maj 2024, dollari amerikan, blihet me 92.8 lekë dhe shitet me 93.7 lekë.
Euro, blihet me 100.1 lekë dhe shitet 100.8 lekë.
Franga zvicerane, këmbehet në blerje me 101.7 lekë, ndërsa në shitje me 102.7 lekë.
Paundi britanik, blihet me 116 lekë dhe shitet me 117 lekë.
Dollari kanadez, sot në blerje këmbehet me 67.6 lekë, ndërsa në shitje me 69.1 lekë.
Më poshtë, po sjellim të dhënat e këmbimin valutor, për të gjitha monedhat e huaja:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *