October 28, 2021

Kërkohet ndihmë! Nëse e shihni këtë të moshuar, lajmëroni menjëherë policinë (FOTO LAJM)

Shpërndaje lajmin

Një i moshuar është larguar nga banesa dhe kërkohet ndihma juaj.

Rakip Arapaj është larguar nga banesa në drejtim ende të paditur. Familjarët kanë nisur të kërkojnë 72 vjeçari, i cili ka ikur nga shtëpia e tij në Durrës dhe ende nuk është kthyer.

Familjarët bëjnë me dije se, në momentin që ka dalë nga shtëpia, i moshuari mbante veshur tuta të zeza, një bluzë ngjyre kafe me mëngë të shkurtra, këpucë kafe dhe kapele të zezë beizbolli.

Rasti është denoncuar edhe pranë bluve të qytetit, por nëse e shihni të moshuarin nr. Kontaktit të familjarëve është: +355 69 403 3859.  /albeu.com/

 


Shpërndaje lajmin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *