Këto çifte të horoskopit janë gati për një 2022-sh plot dashuri e lumturi

Share

Sipas yjeve, parashikohet një 2022 plot me dashuri dhe lumturi për disa çifte të zodiakut. Zbuloni nëse është dhe shenja juaj mes tyre. Personat e lindur nën shenjën e Binjakëve do të jetojnë një vit të ri plot me dashuri.

Mes një vështirësie dhe një tjetre do të arrijnë të fitojnë atë që duan dhe të jetojnë një histroi të çmendur dashurie. Dhe nëse do të ishte me një Luan, marrëdhënia do të ishte perfekte.
Binjakët në fakt kanë nevojë të udhëhiqen nga një person me të njëjtat cilësi si të luanit. Kanë nevojë të dy të arrijnë objektivat që kanë vendosur.

Shenja e dytë për të cilën do të flasim është Akrepi; do të jetë me shumë fat në dashuri. Yjet do t’u japin një joshje të madhe të lindurve në këtë shenjë. Dhe nëse kanë parter një të shenjës së Ujorit, mund të themi me plot gojë se do të jetë një vit i madh. Ujori do të jetë në gjendje të qetësojë xhelozinë dhe shpirtin luftarak të akrepit duke i dhënë atij një kënaqësi të madhe në fushën sentimentale.

Komento

Recent Posts

 • aftesi te kufizuara
 • arrestohet
 • bodrumin
 • Bota
 • pastori
 • personat

Arrestohet “pastori” pasi personat me aftësi të kufizuara u gjetën të mbyllur në bodrumin e tij

1 hour ago
 • *Anash
 • Glauk Konjufca
 • Kosovë
 • Rajoni
 • Serbi
 • Video

Konjufca: Kosova nuk ka më çfarë t’i japë Vuçiqit

3 hours ago
 • CH-Ballkani
 • lajme
 • Shqipëria

Shqipëri: Popullsia po plaket shpejt, rritet mosha mesatare

3 hours ago