September 25, 2021

Këto janë 6 shenjat e horoskopit që dinë të puthin më mirë

Shpërndaje lajmin

Sipas astrologjisë 6 shenja të zodiakut janë ‘eksperte’ në puthje. Lexoni  nëse  partneri/ partnerja i përket kësaj kategorie:

Dashi

Nëse të puth, nuk po shtiret. Dashi jep shpirt dhe pasion puthjeve. Nëse merr mesazhin qe puth mirë, atëherë një dash do puth akoma dhe më mirë.

Demi

Si një shenjë pasionante, demi gëzon edhe artin e puthjes dhe të bërit dashuri. Ai ka lindur të puthë, pasi i vjen natyrshëm. Puthjet e tij/ saj  do t’ju tronditin.

Gaforrja

Natyra e një gaforreje është aq e ngrohtë dhe e ëmbël, sa që është e vështirë t’i rezistoni puthjeve.

Luani

Luani është shenjë dominuese, për sa i përket puthjeve dhe dashurisë. Puth  më mirë se të gjitha shenjat e tjera të zodiakut , pasi të qenit më i miri në diçka është detyra e tij.

Akrepi

Akrepi puth pasi për të puthja është sfidë. A/ajo  puth me pasion, sepse nuk dëshiron të mbetet mbrapa në çështjet e dashurisë dhe seksit.

Shigjetari

Nëse doni të puthni dikë që është i pavarur dhe që nuk i  intereson se çfarë mendoni, atëherë puthni një shigjetar. Do të jetë një përvojë ndryshe. Ai/ajo nuk do të përpiqet të ju bëjë përshtypje, përkundrazi  do të shijojë puthjen në maksimum.


Shpërndaje lajmin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *