Kiara dhe Luizi bisedojnë përmes derës, moderatorja: Jam vetëm (video)

Shpërndaje lajmin

Efi dhe Luizi u shpallën fituesit e Voice of BB mbrëmjen e djeshme. Por surpriza që i priste ishte paksa e veçantë, pasi të dy u mbyllën në një dhomë ku do të jetë në izoluar deri të martën, duke u kujdesur për një bebe.
Ky veprim me sa duket nuk i pëlqyer Kiarës, e cila tha se nëse nuk duronte dot pa Luizin do thyente rregullat dhe do hynte në dhomën ku do qëndrojë dyshja. Ishte kjo “mbyllje” që e shtyu Kiarën të bëntë një hap drejt Luizit.
Ajo shloi te dera e tij duke surprizuar jo pak me veprimin e saj. Ashtu të ndarë nga një derë mes tyre, Luizi dhe Kiara kanë komunikuar për pak minuta, përpara se moderatorja të thirrej në dhomën e rrëfimit.

@big_vip_albania #meluizin #luizejlli #luisejlli #kiaratito #luizkiara #kiaraluiz #bigbrothervip #bigbrotheralbaniavip #bigbrotheralbania #bigbrothervipalbania #bigbrotheralbania_vip #big_vip_albania #kucedrat #pa_gjurme #amici_albania #me_ler_te_flas #qesh_mire_i_fundit #melodiaejetes #melodiajetes #qesh_mire_kush_qesh_i_fundit ♬ original sound – I N A

Para se të largohet Kiara e përshëndeti Luizin me një, “puc”, gjë të cilën nuk e kishim dëgjuar ende nga ajo/Albeu.com/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *