Kim Kardashian ekspozon linjat trupore perfekte, zbulon sekretet e dietës së saj

Share

Kim Kardashian është padyshim njëra prej figurave më të popullarizuara anembanë botës.

Pothuajse çdo postim i saj në rrjetin social Instagram merr miliona pëlqime, duke mos lënë anash edhe komentet, shkruan portali arbresh.info

Kim në imazhet e reja u shfaq e veshur me një bluzë të bardhë, të kombinuar me pantallona të gjera.

Ylli televiziv ka theksuar linjat e bujshme trupore, për të cilat komentohet mjaft shumë, fansat gjithmonë janë interesuar se me çfarë bukuroshja brune ushqehet.

Kim tregoi se nuk ushqehet më me mish, duke konsumuar kështu vetëm fruta dhe perime.

39480280 9277497 image a 4 161372159228039480278 9277497 image a 5 161372160956439480276 9277497 Amazing Kim looked incredible in the crisp white shirt which fea a 14 1613742825690

Vlen të përmendet se pushimet kohëve të fundit ajo qenë duke i shpenzuar vetëm me fëmijë, por pa Kanye West.

Kujtojmë se Kardashian dhe West kanë krisje në marrëdhënien e tyre, kurse divorci është mëse i pritur prej tyre. /arbresh.info/


Share

Komente