January 22, 2022

Kim Kardashian zbulon se është infektuar me Covid-19: Mezi ngrihesha nga shtrati

Shpërndaje lajmin

Kim Kardashian është infektuar me Covid-19.

Sipas Mirror, fansat e Keeping Up With The Kardashians aluduan se Kim e kishte marrë virusin nga djali i saj, Saint në fund të vitit të kaluar.

Një spekulim i tillë erdhi pasi shfaqja e familjes ndërpreu xhirimet për dy javë.

Shfaqja, e cila aktualisht po transmeton sezonin e saj të 20-të dhe të fundit, shfaqte miliarderen duke biseduar me familjarët e saj.

Ajo tregonte se si po shkonin studimet në Drejtësi, ndërsa theksoi se kishte dështuar me një provim.

“Duhet të bëja mësime për 12 orë, por kam qenë shumë e sëmurë me COVID, sa që mezi ngrihesha nga shtrati për të mësuar”, u shpreh Kim.

Gjithashtu ajo shtoi dyshimet se ishte infektuar gjatë udhëtimit për ditëlindjen e saj të 40-të në tetor të vitit të kaluar./abcnews.al


Shpërndaje lajmin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *