November 29, 2021

Kjo është makina e autorëve të vrasjes së dyfishtë në Astir (VIDEO)

Shpërndaje lajmin

Gjendet i djegur në Thumanë një mjet i tipit Toyota. Në vendngjarje ka shkuar policia dhe grupi hetimor.

Ende nuk dihet se çfarë është gjendur brenda mjetit.

Viktimat nga ky akt kriminal janë 32 vjeçari Erigres Mihasi dhe 26 vjeçari Armando Dumani, të cilët janë persona me precedentë të mëparshëm kriminalë.

Mësohet se trupat e tyre janë tërhequr nga vendngjarja dhe janë dërguar drejt morgut, ndërkohë që po kryhet një ekzaminim i plotë edhe i automjetit. / /


Shpërndaje lajmin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *