January 15, 2022

Kjo nuk pritej, Lulzim Bashës i ndodh gjëma në lagjen e tij, ja çka ndodhur

Shpërndaje lajmin

Anëtari i Komisiomit të Rithemelimit Indrit Hoxha ka hapur për të numëruar kutinë e referendumit në degën 8 Tiranë, lagjia e Lulzim Bashës, Jorida Tabakut dhe Alfred Rushajt.

Sipas Hoxhës, kjo njësi është zemra e PD-së pasi është zona ku është mundur edhe Ramiz Alia.

Nga 1170 anëtarë si degë sot kanë votuar 774 anëtarë të cilët kanë votuar në referendumin e thirrur nga Partia Demokratike e Shqipërisë për shkarkimin e Lulzim Bashës.


Shpërndaje lajmin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *