Koha e çizmeve, 6 mënyra si t’i kombinoni me veshjet bazike për përditë (FOTO LAJM)

0
Shpërndaje lajmin

Përveç palltos së re të dimrit, çizmet janë gjithashtu një tjetër element që na emocionojmë dhe mezi presim t’i veshim; aq më tepër nëse janë blerje e fundit.
Pyetja është: Si t’i kombinojmë kur veshim gjërat më bazike të garderobës? A shkojnë mjaftueshëm streçet dhe xhinset me çizmet tona të reja?
Sigurisht që po dhe ju duhen vetëm 10 minuta për t’u bërë gati.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *