Kololli: Një eksperience të bukur i erdhi fundi

Shpërndaje lajmin

Futbollisti kosovar, Benjamin Kololli, ka konfirmuar largimin nga skuadra e Zurich-ut.

Kololli përmes një postimi në faqen zyrtare ka falënderuar tifozët, trajnerin dhe klubin për mbështetjen.

Benjamin Kololli që tre vjee është pjesë e gjigantit zviceran.

Në këto 3 vjet, Kololli ka qenë një nga futbollistët më të rëndësishëm të klubit. Ai po kërkon që të transferohet te një ekip më i madh.

 


Shpërndaje lajmin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *