Kompletohen gjysmëfinalet e Champions, ja kur luhen

Shpërndaje lajmin

PSG do të luajë kundër Manchester City në gjysmëfinale.

Ndeshja e parë do të luhet më 27 prill dhe zhvillohet në stadiumin “Parku i Princave”.

Në anën tjetër, Chelsea do të udhëtojë për në Madrid në ndeshjen e parë që të përballet me Real Madrid  më 27 prill.


Shpërndaje lajmin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *