Komuna e Junikut reagon pas aksidentit tragjik ku mbeti i vdekur mërgimtari që jetonte në Zvicër

0
Shpërndaje lajmin

Një DJ kosovar nga kantoni Vaud i Zvicrës ndërroi jetë në një aksident tragjik duke u aksidentuar rëndë me Ferrari të dielën në Italinë veriore.
Viktima e aksidentit H. Qestaj ishte mr prejardhje nga Juniku i Kodovës andaj edhe komuna e Junikut ka ndarë një njoftim.
Lajm i trishtë për Junikun. Mëngjesi i ditës së sotme ishte i rëndë për Junikun.Në një aksident të rëndë trafiku, bashkëvendasi ynë H. Qestaj ka ndërruar jetë. Kryetari i komunës Ruzhdi Shehu dhe të gjithë qytetarët e Junikut ndajnë dhimbjen me familjen e të ndjerit. I ndjeri të kujtohet gjithmonë me respekt dhe dashuri”, tguhet në njoftimin e komunës së Junikut.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *