Korçë/ Makina përfshihet nga flakët, ja dyshimet e para

Share

Përfshihet nga flakët një makinë në qytetin e Korçës.

Ngjarja ka ndodhur pak minuta më parë në bulevardin Republika, ndërsa paraprakisht dyshohet për një defekt në makinë.

Si pasojë e flakëve që përfshinë makinën ka vetëm dëme materiale dhe deri më tani nuk ka raportime për të lënduar.

Policia dhe zjarrfikësja në vendngjarje për të përcaktuar shkakun.


Share

Komente