“Koronado” tani 61-vjeçar, befason me pamjen

Share

Njëri ndër aktorët që ka lënë gjurmë nga seriali “Për ty” është Luis Felipe Tovar apo siç njihet me rolin e tij si “Koronado”.

“Koronado” në serial kishte një karakter negativ që bëri që fëmijët, trishtoheshin nga ai.

Aktori i njohur meksikan Luis Felipe Tovar tani është 61-vjeçar dhe ka dy fëmijë.

Më poshtë mund t’i shihni fotografitë se si duket tash aktori./Arbresh.info/

koronado 696x457 1 600x3601 1luis felipe tovar bici 1000x5631 1 640x360 1Luis Felipe Tovar Recluso 898x6001 1 640x428 1


Share

Komente