Shpërndaje lajmin

Do të hidhet sot në Francë shorti për edicionin e ri të Ligës së Kombeve, i cili nis në muajin shtator të këtij viti, përcjell albinfo.ch.
Nga ky short, fatin e saj do ta mësojë edhe Kombëtarja e Kosovës, e cila është në grupin e dytë të Ligës C, ku bëjnë pjesë edhe Azerbajxhani, Bullgaria dhe Ishujt Faroe.
Hedhja e shortit do të nisë nga ora 18:00.
 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *