Kosova publikon formacionin zyrtar për ndeshjen ndaj Zvicrës

Shpërndaje lajmin

Zvicra dhe Kosova sot do të përballen mes vete në një ndeshje miqësore.
Kjo do të jetë hera e parë që skuadrat e këtyre shteteve luajnë me njëra tjetrën.
Kur ka mbetur edhe më shumë se një orë deri te fillimi i ndeshjes, tashmë është bërë i ditur formacioni i “Dardanëve”.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.