Kosovë: Qeveria jep detaje për vizitën e Kurtit në Mitrovicë

Shpërndaje lajmin

Zëdhënësi i Qeverisë së Kosovës, Përparim Kryeziu, e ka konfirmuar vizitën e kryeministrit Albin Kurti në Mitrovicë.
Siç thotë Kryeziu, Kurti ka qenë në kampin ‘Belvedere’ në lagjen Bair të Mitrovicës së Jugut.
“Sot pasdite kryeministri Kurti ka qenë në Belvedere, ku ka vizituar dhe takuar pjesëtarët e Policisë së Kosovës atje”, thotë ai.
 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *