Kreu i PD në Sarandë bën gafën që nuk pritej, publikon ultimatumin që i shkoi me SMS nga stafi i Bashës (FOTO)

Share

Mbrëmjen e djeshme kryedemokrati Lulzim Basha ishte i ftuar në emisionin ‘Opinion’. Mesa duket baza e PD ishte angazhuar që intervista e Bashës të shpërndahej sa më shumë në rrjetet sociale.

Zbuluar për këtë i nxiri kreu i PD Sarandë, Hariz Memia, i cili me sa duket e kishte neglizhuar porosinë nga baza dhe i dërguan sërish mesazh. Mirëpo duhet se Memia nuk e ka lexuar mesazhin dhe e ka publikuar atë bruto në rrjetet sociale me mesazhin urdhërues që i ka ardhur nga selia e PD.

FOTO:

640 0 5fb76c14e52d0

The post Kreu i PD në Sarandë bën gafën që nuk pritej, publikon ultimatumin që i shkoi me SMS nga stafi i Bashës (FOTO) appeared first on Lajme.al.


Share

Komente