Krim dhe korrupsion: Aqif Rakipi dhe Ylli Ndroqi në listën e zezë të SHBA

0
Shpërndaje lajmin

Departamenti i Thesarit i Shteteve të Bashkuara të Amerikës njoftoi të hënën se kishte vendosur sanksione ndaj ish-deputetit të Elbasanit, Aqif Rakipi dhe pronarit të televizionit Ora News, Ylli Ndroqi. Në njoftimin e shpërndarë nga Ambasada e Shteteve të Bashkuara në Tiranë, Rakipi përshkruhet si një ish-deputet famëkeq nga Elbasani, i cili ka ndikim të […]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *