Kryeministri Rama jep lajmin e madh, zbulon marrëveshjen që firmosi sot me ministrin e Jashtëm të Italisë (VIDEO)

Share

Kryeministri Edi Rama përmes një postimi në rrjetet sociale ka njoftuar se ka firmosur sëbashku me ministrin italian Luigi Di Maio, marrëveshjen për Krijimin e Komitetit të Përbashkët të Përhershëm me Ministrin e Punëve të Jashtme dhe Bashkëpunimit Ndërkombëtar Italian.

“Kryeministri – Firmosim sot marrëveshjen për Krijimin e Komitetit të Përbashkët të Përhershëm me Ministrin e Punëve të Jashtme dhe Bashkëpunimit Ndërkombëtar Italian, Luigi Di Maio?”, – njofton kryeministri Rama.

VIDEO:

The post Kryeministri Rama jep lajmin e madh, zbulon marrëveshjen që firmosi sot me ministrin e Jashtëm të Italisë (VIDEO) appeared first on Lajme.al.


Share

Komente