November 29, 2021

“Ktheni dënimin me vdekje”, Roza Lati: Vrasja e një fëmijë nuk ka falje kurrë

Shpërndaje lajmin

Të shumta kanë qenë reagimet lidhur me ngjarjen tronditëse të ndodhur në Fier, ku një 8-vjeçar u vra dhe u gropos nga Klodian Çalamani.

Nuk kanë munguar as personazhet e ndryshëm të shoëbizit, të cilët janë revoltuar dhe janë shprehur publikisht për vrasjen e Mateo Vasiut.

LEXO EDHE: Vrasja e 8-vjeçarit, revoltohet Aurela Gaçe: Dënim maksimal për djallin, nëna nuk do ta përqafojë më

Më e fundit, është moderatorja, Roza Lati, e cila përmes një postimi në InstaStory ka deklaruar e shokuar se duhet të kthehet dënimi me vdekje.

Sipas saj, tortura e një fëmije, nuk ka falje kurrë.

“Nuk kam fjalë çfarë të shtoj më shumë… Ktheni “Dënimin me vdekje”.

Tortura vrasja e një fëmijë, nuk ka falje kurrë”, ka shkruar Roza./


Shpërndaje lajmin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *