“Ku qëndron gabimi në vdekjen e Brianit”/ Shehu: Ka munguar mendimi klinik dhe….

0
Shpërndaje lajmin

Mjeku Tritan Shehu, foli në lidhje me vdekjen e Brian Spahiut, 3-vjeçari që humbi jetën pas nënshtrimit të një operacioni në një klinikë në Tiranë.
I ftuar në emisionin “Review” në Euronews Albania, ai theksoi se këto janë incidente të vështira ndërsa nënvizoi se ende nuk janë të njohur me dosjen e plotë të ngjarjes.
Sipas tij në këtë rast ka munguar mendimi klinik.
“Janë incidente shumë të vështira.  Nuk jemi njohur me dosjen e plotë të ngjarjes. Nuk e dimë tamam se çfarë ka ndodhur. Ka munguar mendimi klinik. Mendoj se ka 200 mjek anestezistësh dhe reanimatorësh”-tha ai.
LEXONI GJITHASHTU: 

“Një djalë u gjet i varur”, Karamuço: Akt-ekspertimi e nxori si vetëvrasje, por…
25 të vrarë në një sulm në Donetsk, zyrtarët pro-rusë akuzojnë Ukrainën

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *