September 25, 2021

Kupa e Spanjës/ Barcelona zhbllokon rezultatin përballë Athletic Bilbaos (VIDEO)

Shpërndaje lajmin

Po luhet finalja e Kupës së Spanjës, mes Athletic Bilbaos dhe Barcelonës.

Pas pjesës së parë të mbyllur me rezultatin e barabartë, 0-0 Barcelona ka arritur të shënojë në të dytën.

Griezmann ka arrotur të mposhtë portierin Unai Simon në minutën e 60’.


Shpërndaje lajmin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *