January 18, 2022

Kush janë tre të rinjtë që po udhëtonin me “Audin” luksoz dhe përplasën nga pas familjen Gushi

Shpërndaje lajmin

Janë identifikuar tre të rinjtë të cilët po udhëtonin brenda Audit luksoz i cili u përfshi në aksidentin tragjik në Vlorë.

Bëhet fjalë për Igli Madani, Fabio Lamaj dhe Glori Selimi të cilët po marrin shërbim në spitalin e Vlorës.

Familja Gushi ishte nisur për pushime në jug të vendit, kur një makinë tip Audi përplasi Toyota-n e tyre nga mbrapa, duke i nxjerrë nga rruga.

Makina ishte shkatërruar komplet duke bërë të vështirë nxjerrjen e trupave nga automjeti.


Shpërndaje lajmin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *