Kylie Jenner foto të ‘nxehta’ nga shtëpia, zbërthen gjoksin

Share

Ajo aktualisht është kthyer në Los Angelos me vajzën e saj Stromi 2 vjeqare, pas një shëtitje miqësore në Aspen me nënën e saj Kris dhe motrën më të madhe Kendall.

Dhe Kylie Jenner dukej shumë e lumtur brenda rezidencës së saj Holmby Hills derisa ka ndarë disa foto nga dhoma e saj e ndejës të martën.

‘Nëna rosë’, ka mbishkuar fotot ajo.

E veshur me një bluzë të bardhë, Kylie ka zbërthyer gjoksin e saj.

auto 37653342 0 image a 3 16099013206071609921886auto 37653350 0 image a 2 1609901317607 11609921922


Share

Komente