Lacio ringrihet pas disfatës me Interin, parakalon Juven dhe “kthehet” në Champions

Share

Lacio ringrihet pas disfatës ndaj Interit, duke i’u falur golit të Luis Albertos në këtë sukses ku bardhekaltërit triumfuan ndaj Sampdorias në shtëpi.

Skuadra kryeqytetase fiton me golin e Luis Albertos në minutën e 24′ duke u ngjitur në vendin e 4 në kuotën e 43 pikëve.

Tomas Strakosha nuk ishte përsëri pjesë e Lacios edhe në këtë takim pasi gardiani kuqezi ndodhet ende i dëmtuar.


Share

Komente