Lagështira në rrugë, makina humb kontrollin dhe përmbyset në aksin Korçë-Maliq. Lëndohet shoferi

Share

Një aksident është regjistruar mëngjesin e sotëm, ku një mjet ka dalë nga rruga në aksin nacional Korçë-Maliq.

Mësohet se mjeti ka dalë nga rruga në afërsi të kryqëzimit të Libonikut, ndërsa dyshohet se shkak për këtë të jetë bërë lagështira në rrugë e si pasojë mjeti ka rrëshkitur dhe është përmbysur.

Drejtuesi i mjetit ka mbetur i lënduar dhe ndodhet në spital. Policia aktualisht ndodhet në vendngjarje

ddec1cd2 703e 4d0d 8991 bdff5729edd1 600x463 1

30f85189 9864 4ad2 ab0d b311c2240e95 600x394 1


Share

Komente