Lajm i keq për Barcelonën, Ferran Torres dëmtohet në stërvitje

Shpërndaje lajmin

Grumbullimi i Barcelonës ka nisur një javë më parë dhe tashmë vijnë problemet e para për Xavi.
Ferran Torres duhej të largohej para kohe nga seanca e sotme stërvitore. Sulmuesi spanjoll ishte duke bërë stërvitjene tij të parë të sezonit dhe pësoi një dëmtim në këmbën e djathtë.
Nuk dihet ende se sa e rëndë është shkalla e dëmtimit të Ferran Torres. Të shtunën katalanasit do të nisen për në turin amerikan./ h.ll/

Leave a Reply

Your email address will not be published.