Lajme të mira për Inzaghin, Barella rikthehet në stërvitje

0
Shpërndaje lajmin

Interi u stërvit ditën e sotme në prag të ndeshjes ndaj Empolit në kampionat.
Sipas “Sky”, Nicolo Barella është stërvitur rregullisht ditën e sotme dhe nuk ka shfaqur probleme. Ai u dëmtua në ndeshjen ndaj Udineses dhe në pamje të parë dukej si diçka e rëndë, por që nuk ishte serioze.
Bastoni mendohet se nuk do të aktiviziohet, pasi Inzaghi po mendon ta rikthejë në formën e tij më të mirë fizike dhe po e ruan për finalen e Kupës së Italisë ndaj Juventusit./h.ll/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *