LAJMI I FUNDIT: Bie bora e parë në vend… (VIDEO)

Share

Moti i sotëm i ftohtë kontribuoi në shfaqjen e borës së lehtë në disa nga malet në të gjithë Maqedoninë. Kjo u njoftua nga Instituti Hidrometeorologjik i Maqedonisë.

genimg
genimg
genimg
genimg

boraaa1
Kështu, dëbora e parë ra këtë pasdite në Mavrovo, Nizepole dhe Pelister. Një shi i dobët është i mundur në vendet e ulëta këtë pasdite. Parashikimi për nesër është gjithashtu mot i ftohtë, me vetëm erë të lehtë deri mesatare nga veriu. VI DEO


Share

Komente