September 20, 2021

Ledina Çelo ndan fotot provokuese, fansat e krahasojnë me Jennifer Lopez

Shpërndaje lajmin

Ledina Çelo ka tërhequr gjithmonë vëmendjen me paraqitjet e saj. Së fundmi, këngëtarja ka rënë në sy me disa poza provokuese që ka ndarë në rrjete sociale, nëpërmjet të cilave ka vënë në pah linjat trupore.

Nëna e dy fëmijëve shfaqet më në formë se kurrë, dhe fansat nuk kanë nguruar ta përgëzojnë për trupin duke e krahasuar me Jennifer Lopez. Dhe pse kanë kaluar shumë vite që kur ajo ka dalë për herë të parë në skenë, ajo vazhdon të mbetet një yll.

/abcnews.al

 


Shpërndaje lajmin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *