LIVE/ Marku “bombardon” britanikun në grushte, fiton me “knock out”

Shpërndaje lajmin

Florian Marku nuk ka kundërshtar, fiton dhe mbron titullin e kampionit, duke i marr ndeshjen me “knock out” britanikut.
Florian Marku ka arritur të mposhtë kundërshtarin e tij britanik, Chris Jenkins. Marku është futur në ring për të mbrojtur titullin e tij IBF International për kategorinë e peshave të lehta ndaj boksierit britanik.
“Luani” shqiptar ka bërë një performancë të shkëlqyer dhe e ka treguar më së miri se përse ka statusin e kampionit.
Shikoni ndeshjen LIVE:

Leave a Reply

Your email address will not be published.