Shpërndaje lajmin

Nuk është një moment pozitiv për Juventusin, i cili u mposht rëndë dje nga Empoli me rezultatin 4-1, vetëm pak orë pas dënimit që mori me dhjetë pikë më pak në tabelë.
Gjatë ndeshjes së luajtur në Castellani, pati një episod ku përfshihej Henderson dhe Vlahovic.
Mesfushori skocez i Empolit u tall me sulmuesin serb duke i thënë frazën “Oh, 80milionë!”, duke theksuar koston e kartonit të Vlahovic, me idenë se paraqitja e tij në fushë nuk vlen aq shumë para./ h.ll/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *