Loredana publikon pjesën e katërt të dokumentarit, Mozzik i pranishën në çdo skenë

Share

Rep-artistët e njohur, Mozzik dhe Loredana, janë dy emrat më të lakuar në faqet rozë.

Dyshja raportohet se janë bashkuar sërish, pasi shumë shpesh shihen duke kaluar kohë së bashku, shkruan portali arbresh.info

Lori para pak çastesh publikoi edhe pjesën e katërt të dokumentarit të saj, kësaj radhe flet për vizitën e saj në Kosovë.

Reperja solli pamje nga vizita në Ferizaj, saktësisht tek familja e vëllait të saj, ndërsa më pastaj edhe pamje nga një drekë bashkë me familjarë e miq.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Loredana (@loredana)

Ndër të tjera, Loredana publikoi pjesë nga blerjet në dyqane, fotografitë e vjetra të babait të saj të ndjerë si dhe vizitat në vende të ndryshme bashkë me Mozzikun. /arbresh.info/


Share

Komente