Loredana ‘trazon’ rrjetin, poston fotografinë me armë në duar! I pranishëm dhe Mozzik

Share

Drama Mozzik – Loredana ka tashmë një episodë të re.

Teksa fansat janë të bindur prej muajsh në një ribashkim marrë shkas nga detaje të reflektuara në rrjete sociale, vetë (ish)-çifti nuk e kanë pranuar një gjë të tillë.

Por sonte ka qenë Loredana ajo që ka postuar një fotografi me Mozzik në InstaStory shoqëruar me një “emoji” zemërimi.

00 park 7Nuk dihet mesazhi i koduar pas këtij imazhi.

Kujtojmë se pak ditë më parë, reperi Mozzik mohoi ribashkimin duke deklaruar se me Loredanën shihet shkaku i vajzës.


Share

Komente