Loredana vesh bluzën e Mozzik-ut, reperi i komenton në foto

Share

Ende nuk është bërë e ditur se dyshja, Mozzik dhe Loredana, janë bashkuar apo jo.

Ani pse asnjëri nuk ka dhënë ndonjë përgjigje adekuate, pushimet për dyshen tashmë nuk kanë të ndalur, shkruan portali arbresh.info

E dyshja po i shijojnë së bashku pushimet në Dubai me vajzën e tyre Hanën.

Së fundmi, Loredana ka ndarë me ndjekësit në Instagram disa foto, në të cilat shihet e veshur me një palë pantallona dhe një bluzë të meshkujve.

Kjo bluzë duket se i takon Mozzik, sepse atë e ka pasur reperi në videoklipin e këngës Madonna.

Dhe kështu reperi ishte pari që nxitoi t’i linte një koment Loredanës duke i shkruar: “Bluzë e bukur”.

151924797 3925212697500241 2922889506207327948 n

Lori 2Screenshot 1 55

Ndërsa Loredana i ka kthyer përgjigjen pa humbur kohë, “A mund të njihemi?”.

Ky veprim i tyre padyshim që ngjalli reagime të shumta të fansave, të cilët e kanë vërtetuar tashmë se çifti është ribashkuar. / arbresh.info/


Share

Komente