Lori Hoxha është ribashkuar me të dashuri? Zbulohet detaji që shton dyshimet(FOTO)

Share

Blogerja e njohur, Lori Hoxha është përfolur prej kohësh se i ka dhënë fund lidhjes disa vjeçare me Vis Bajraktarin. Thashethemet kanë vazhduar për një kohë të gjatë pasi as Lori e as Visi nuk kanë reaguar.

Së fundmi, gjithë historia e tyre është vënë sërish në qendër të mediave. Lori ka publikuar në Instastory një foto ku shfaqet e veshur me një bluzë të zezë. Vetëm pak ditë më parë edhe Visi është parë me të njëjtin model bluze.

640 0 5ff8c4b27b90e

Ndoshta kjo mund të jetë dhe rastësi, megjithatë ndjekësit në rrjete sociale mendojnë të kundërtën.

640 0 5ff8c47317897


Share

Komente