Luis Enrique i befason të gjithë, nuk grumbullon yllin e kombëtares për në Katar 2022

0
Shpërndaje lajmin

Lajm i jashtëzakonshëm ka ardhur nga Spanja.
David De Gea nuk do të marrë pjesë në Botëror për shkak të zgjedhjes teknike. Portieri i Manchester United, shkruan “AS”, nuk u përfshi nga trajneri i Spanjës, Luis Enrique, as në listën paraprake të 55 lojtarëve.
Portierët në këtë listë janë Unai Simon, Robert Sanchez, David Raya dhe Kepa./ h.ll/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *