Luizi del nga izolimi, puthje e përqafime me Kiarën (VIDEO)

Shpërndaje lajmin

Në shtëpinë e “Big Brother Vip” mbrëmjen e sotme mbërriti një zarf i bardhë, në të cilin kishte një propozim për banorët.
Ata u vunë përballë një zgjedhjeje, të pranonin të humbinin 10 mijë euro nga çmimi i madh dhe të nxirrnin nga izolimi Efin dhe Luizin, ose t’i linin gjërat siç janë dhe dyshja të ktheheshin në mesin e banorëve të shtunën.
Shumica e banorëve votuan pro, dhe Efi me Luizin dolën.
I veçantë ishte momenti kur Luizi takohet me Kiarën.

Siç mund edhe ta shikoni nga pamjet, ata përqafon me njëri-tjetrin me mall./

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *