Makina bie nga lartësia në Poliçan, raportohet për një viktimë dhe 3 të lënduar

0
Shpërndaje lajmin

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në hyrje të qytetit të Poliçanit.
Mësohet se një mjet ka dalë nga rruga dhe për pasoja ka rënë nga lartësia.
Dyshohet se nga aksidenti ka mbetur një i vdekur dhe 3 të lënduar.
Vijon…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *