Makina bie nga rruga kryesore në nënkalim, tre të plagosur

Shpërndaje lajmin

Një aksident me tre të plagosur ka ndodhur të enjten pasdite sipër rrethrrotullimit të ekonomikut, në Tiranë.
Dy makina janë përfshirë dhe njëra prej tyre ka rënë nga rruga kryesore në nënkalim. Të plagosurit janë dërguar menjëherë në spital me ambulancë.
 
LEXONI GJITHASHTU:

Aksidentohet në punë, vinçi i merr jetën 30-vjeçarit
Aksident i rëndë në Durrës, humb jetën 15-vjeçarja
The post Makina bie nga rruga kryesore në nënkalim, tre të plagosur first appeared on Euronews Albania.

Leave a Reply

Your email address will not be published.