Makina del nga rruga në aksin Elbasan-Gjinar, policia nuk gjen njeri në vendngjarje

Shpërndaje lajmin

Një mjet ka dalë nga rruga në aksin Elbasan-Gjinar dhe ka përfunduar në një arë poshtë saj.
Policia ka mbërritur në vendngjarje ku ka konstatuar se mjeti tip BMW ngjyrë e zezë ishte braktisur.
Brenda automjetit të aksidentuar dhe në vendngjarje nuk është gjetur asnjë njëri.
 
LEXONI GJITHASHTU:

Aksident tek Ura e Saukut, 1 i plagosur
Aksident në Vlorë, plagoset 19-vjeçari

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *