January 13, 2022

Makina merr flakë në tunelin e Kalimashit, bllokohet njëri sens i lëvizjes

Shpërndaje lajmin

Një makinë ka marrë flakë në tunelin e Kalimashit. Zjarrfikësit kanë mbërritur në vendngjarje dhe kanë shuar flakët. Fatmirësisht nga incidenti nuk ka mbetur i lënduar asnjë njeri.

Mësohet se makina i përkiste një shtetasi amerikan që jetonte në Serbi. Lëvizja në tunel është bllokuar në sensin që vjen për Tiranë.

Ende nuk dihen shkaqet e zjarrit, ndërkaq hetimet kanë nisur për zbardhjen e ngjarjes./albeu.com


Shpërndaje lajmin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *