Man Utd afër Donnarumma

Share

Manchester United thuhet se ka mbyllur një marrëveshje për portierin e Milanit, Gianluigi Donnarumma, pretendon Todo Fichajes.

Djajtë e Kuq thuhet se kanë siguruar goditjen para rivalëve të tillë si Juventus dhe Bayern Munich në një bazë të përkohshme, transmeton arbresh.info.

United ka pasur probleme me portierin David De Gea këtë sezon, me Spanjollin nën presion nga Dean Henderson dhe përgjegjës për disa gabime thelbësore./arbresh.info/


Share

Komente