Manastirliu nxjerr shifrat: Sa ka shkuar numri i vaksinimeve në të gjithë vendin?

Shpërndaje lajmin

Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu njofton se deri tani në vendin tonë janë kryer 494 028 vaksinime.

Ndërsa publikon një foto në facebook, Manastirliu tregon se vetëm sot janë kryer 17 125 vaksinime

Ministrja deklaron se vaksinimi vazhdon me ritme të shpejta, në mbarë territorin e Shqipërisë.


Shpërndaje lajmin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *